DUYURULAR

Anayasa Mahkemesine Bireysel Başvuru 25/04/2017
Anayasa Mahkemesine Bireysel Başvuru konulu 2015 yılı toplantımızın kitabı On İki Levha Yayınları tarafından yayımlanmıştır.  
devamını oku >>
Erdoğan Teziç'i Kaybettik. 24/04/2017
Anayasa Hukukunun büyük ustalarından Erdoğan Teziç Hocamızı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Işıklar içinde içinde yatsın.
  
Erdoğan Hoca için 25.04.2017 günü (yarın) saat 11.00’de Galatasaray Üniversitesinde tören düzenlenecek. Ortaköy camiinden kılınacak cenaze namazından sonra Aşiyan’da toprağa verilecek.

Anısı önünde saygı ile eğiliyor, tüm ailesine  ve KHP Camiasına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.
devamını oku >>
Doç. Dr. Murat Sevinç'in Bildiri Metni 14/04/2017
Değerli Meslektaşlarımız,
29-30 Nisan 2017 tarihlerinde Galatasaray Üniversitesi ile birlikte İstanbul’da gerçekleştireceğimiz “Kamu Hukukunun Dönüşümü” konulu toplantımızda Doç. Dr. Murat Sevinç tarafından sunulacak Yeni Anayasa ve Kuruculuk Tartışması: Bizim Sorunumuz Ne? başlıklı bildiri metni web sitemizde yayımlanmıştır. 

devamını oku >>
Yrd. Doç. Dr. Ayşe Cebeci'nin Bildiri Metni 12/04/2017

Değerli Meslektaşlarımız,
29-30 Nisan 2017 tarihlerinde Galatasaray Üniversitesi ile birlikte İstanbul’da gerçekleştireceğimiz “Kamu Hukukunun Dönüşümü” konulu toplantımızda Yrd. Doç. Dr. Ayşe Cebeci tarafından sunulacak Kalkınma Sürecinin Gerilimlerini Aşmak: Yasama ve Yürütme İlişkisi başlıklı bildiri metni web sitemizde yayımlanmıştır.

devamını oku >>
Kamu Hukukunun Dönüşümü: Toplantı Başvuruları Hakkında 08/03/2017
KHP Altıncı Toplantısı için Başvurular Hakkında
08.03.2017

Değerli Meslektaşlarımız,
 
Kamu Hukukçuları Platformu’nun (KHP) Kamu Hukukunun Dönüşümü başlıklı altıncı toplantısını 29-30 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul’da Galatasaray Üniversitesi ile birlikte gerçekleştireceğiz.
 
Bugüne kadar toplantıya katılacağını beyan eden meslektaşlarımızın listesi elektronik posta adreslerinize gönderilmiştir. Aynı listeye web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Bu yıl, toplantı başvurusunda bulunanlara, katılım taleplerinin alındığı ve kabul edildiğini bildiren mesajları tek tek gönderemedik. O nedenle, lütfen, adınızın katılımcılar listesinde bulunduğunu kontrol ediniz. Bir yanlışlık sonucu adınız listede değilse, bizi uyarınız.
 
Henüz katılım talebinde bulunmamış olan meslektaşlarımız, 1 Nisan 2017 tarihine kadar toplantıya katılım taleplerini web sitemizdeki İLETİŞİM sekmesinde bulunan formu doldurarak bize bildirebilirler. Başvurular KHP_2013@yahoo.com.tr adresine de yapılabilir. 
 
KHP’nin Kamu Hukukunun Dönüşümü başlıklı altıncı toplantısına katılmanız bizleri mutlu edecektir.
 
Selam, sevgi ve saygılarımızla.
 
 
Prof. Dr. Fazıl Sağlam  -  Prof. Dr. Oktay Uygun
Kamu Hukukçuları Platformu Girişim ve İcra Kurulu adına

 
devamını oku >>
Bu site Prof. Dr. Öget Öktem Tanör'ün mali katkılarıyla hazırlanmıştır. 2013