DUYURULAR

Katılım Sertifikası 30/10/2013
Değerli meslektaşlarımız,
IV. toplantımızın tüm katılımcıları için "Katılım Sertifikası" hazırlanmıştır. Toplantıya fiilen katılan meslektaşlarımıza sertifikaları ikinci gün verilecektir. Toplantı katılımcılarına teşekkür ifadesi içeren bu belgenin ulaşım giderlerini kendi kurumundan karşılamak isteyen meslektaşlarımız için de yararlı olacağını düşünüyoruz. Önceki toplantılardan edindiğimiz deneyim, bazı katılımcılarımızın, belge karşılığında kendi kurumlarından ulaşım giderlerini karşıladıkları yönündedir.
devamını oku >>
Katılım ve Konaklama Listeleri Kesinleşti 25/10/2013
Değerli meslektaşlarımız,
Platformumuzun 4. toplantısına katılacakların listesine "Toplantılar-2013-Tartışmacılar" sayfasından ulaşabilirsiniz. Ankara'da konaklama talep eden 107 meslektaşımızın otel rezervasyonları gerçekleştirilmiştir. Konaklama listesi yukarıda belirtilen sayfada, katılımcılar listesinin altındadır. 
devamını oku >>
Bildiri metni: Doç. Dr. Funda Başaran Yavaşlar 20/10/2013
Değerli meslektaşlarımız, 
8-9 Kasım 2013 tarihlerinde Ankara'da düzenleyeceğimiz "Hukuk Güvenliği" konulu toplantıda Doç. Dr. Funda Başaran Yavaşlar tarafından sunulacak bildiri metni sitemizde yayımlanmıştır. "Hukuki Güvenlik İlkesinin Bir Alt İlkesi Olarak Vergi Hukukunda Yasallık İlkesi" başlıklı bildiriyi "Toplantılar" bölümünden indirebilirsiniz. 
devamını oku >>
Konaklama Listesi 08/10/2013
Değerli meslektaşlarımız,
IV. toplantımızın katılımcı listesini (176 kişi) daha önce web sitemizde yayımlamıştık. Bugün konaklama talep eden katılımcılarımızın kalacakları otelleri gösteren listeyi de yayımlıyoruz. Her iki listenin de çok uzun olması nedeniyle, aynı sayda yayımlanması mümkün olmadı. Katılımcılar (bildiri sahipleri, yorumcular, tartışmacılar ve dinleyiciler) listesi toplantı programının altına alınmıştır. Tartışmacılar başlıklı sayfada konaklama listesi yayımlanmaktadır. Lütfen her iki listeyi de kontrol ediniz ve muhtemel yanlışlıklar için bizi uyarınız. 
devamını oku >>
Bu site Prof. Dr. Öget Öktem Tanör'ün mali katkılarıyla hazırlanmıştır. 2013