DUYURULAR

Anayasa Hukukunda Yorum ve Norm Somutlaşması 12/11/2013
Platformumuzun 29-30 Eylül 2012 tarihlerinde Ankara'da düzenlediği Anayasa Hukukunda Yorum ve Norm Somutlaşması konulu III. toplantısnın içeriği aynı başlıkla kitap olarak yayımlanmıştır. Türkiye Barolar Birliği yayını olarak çıkan kitap toplantıda sunulan tüm bildirileri, yapılan tartışma, yorum ve değerlendirmeler içermektedir.   
devamını oku >>
ÖNEMLİ: Toplantıya katılamayacak meslektaşlarımız 02/11/2013
Değerli katılımcılar,
“Hukuk Güvenliği” konulu 4. toplantımızı yakında Ankara’da gerçekleştireceğiz. TBB ve Ankara Barosu’nun desteği sayesinde bu toplantı için 107 meslektaşımız konaklama imkanından yararlanmaktadır. Bu meslektaşlarımızın listesi web sitemizde yayımlanmıştır. Sizlerden ricamız toplantıya katılmanız için bir engel çıkması durumunda bizleri derhal haberdar etmeniz. Böyle bir durumda, katılamayacak meslektaşlarımız için otelde ayırtılan odayı, kontenjan dolduğu için konaklama başvurusunu kabul edemediğimiz bir başka meslektaşımıza verebiliriz. Ayrıca toplantının ikinci günü ögle yemeğine katılamayacak meslektaşlarımızın da en geç birinci günün akşamında toplantı hazırlık komitesinden bir meslektaşımıza durumu bildirmesi önem taşımaktadır. Bu konuda göstereceğimiz özen, toplantımıza maddi - manevi büyük destek sağlayan TBB ve Ankara Barosu’nu gereksiz bazı giderleri ödemekten kurtaracaktır.
Toplantımıza katılamayacak meslektaşlarımızın otel rezervasyonu iptali için Selda Çağlar’ı (scaglar@trakya.edu.tr) bilgilendirmeleri gerekmektedir. (Web sitemizdeki iletişim formunu veya e-posta adresimizi de kullanabilirsiniz) Bu konudaki bilgilendirmeyi mümkün olan en kısa süre içinde yapacağınıza inanıyor ve dikkatiniz için teşekkür ediyoruz. 
devamını oku >>
Katılım Sertifikası 30/10/2013
Değerli meslektaşlarımız,
IV. toplantımızın tüm katılımcıları için "Katılım Sertifikası" hazırlanmıştır. Toplantıya fiilen katılan meslektaşlarımıza sertifikaları ikinci gün verilecektir. Toplantı katılımcılarına teşekkür ifadesi içeren bu belgenin ulaşım giderlerini kendi kurumundan karşılamak isteyen meslektaşlarımız için de yararlı olacağını düşünüyoruz. Önceki toplantılardan edindiğimiz deneyim, bazı katılımcılarımızın, belge karşılığında kendi kurumlarından ulaşım giderlerini karşıladıkları yönündedir.
devamını oku >>
Katılım ve Konaklama Listeleri Kesinleşti 25/10/2013
Değerli meslektaşlarımız,
Platformumuzun 4. toplantısına katılacakların listesine "Toplantılar-2013-Tartışmacılar" sayfasından ulaşabilirsiniz. Ankara'da konaklama talep eden 107 meslektaşımızın otel rezervasyonları gerçekleştirilmiştir. Konaklama listesi yukarıda belirtilen sayfada, katılımcılar listesinin altındadır. 
devamını oku >>
Bu site Prof. Dr. Öget Öktem Tanör'ün mali katkılarıyla hazırlanmıştır. 2013