DUYURULAR

Bildiri metni: Yrd. Doç. Dr. Selda Çağlar 07/10/2013
Değerli meslektaşlarımız, 
8-9 Kasım 2013 tarihlerinde Ankara'da düzenleyeceğimiz "Hukuk Güvenliği" konulu toplantıda Yrd. Doç. Dr. Selda Çağlar tarafından sunulacak bildiri metni sitemizde yayımlanmıştır. "Hukuk Devleti Açısından Hukuki Belirlilik - Hukuk Güvenliği İlişkisi" başlıklı bildiriyi "Toplantılar" bölümünden indirebilirsiniz. 
devamını oku >>
Bildiri metni: Doç. Dr. Tuğrul Katoğlu 06/10/2013
Değerli meslektaşlarımız, 
8-9 Kasım 2013 tarihlerinde Ankara'da düzenleyeceğimiz "Hukuk Güvenliği" konulu toplantıda Doç. Dr. Tuğrul Katoğlu tarafından sunulacak bildiri metni sitemizde yayımlanmıştır. "Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Bakımından Hukuki Güvenlik İlkesi" başlıklı bildiriyi "Toplantılar" bölümünden indirebilirsiniz.  
devamını oku >>
IV. Toplantı Katılımcılarının Listesi 23/09/2013
Değerli meslektaşlarımız,
 
8-9 Kasım 2013 tarihlerinde Ankara'da düzenleyeceğimiz HUKUK GÜVENLİĞİ başlıklı toplantıya katılacağınızı bildirmenizden büyük memnuniyet duyduk.
 
Platformumuzun sürekli çalışan bir sekreteryası olmadığından, katılım beyanınızı aldığımıza dair sizleri bilgilendirmemizde bazı aksaklıklar olduğunun farkındayız. Yeni açılan web sitemizin bu eksikliği gidereceğini ve iletişimimizi daha sağlıklı kılacağını ümit ediyoruz.
 
Bundan böyle toplantılarla ilgili iletişimimizi ağırlıklı olarak web sitesi üzerinden gerçekleştireceğimiz için lütfen web sitemizdeki duyuruları takip ediniz ve 2013 toplantısı kısmında "Tartışmacılar" başlığı altında verilen listeden adınızı kontrol ediniz.
 
IV. Toplantı veya genel olarak Platformumuzun faaliyetleri ile ilgili sorularınızı bize iletebilir ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Bunun için sitemizdeki formları kullanabilirsiniz.    
 
Ankara'da konaklama talebinde bulunan katılımcıların otel rezervasyonlarına ilişkin bilgiler ve kesinleşen listeler sitemizde daha sonra duyurulacaktır. 

devamını oku >>
Dördüncü Toplantı ile İlgili Gelişmeler 01/09/2013
Değerli meslektaşlarımız,
8-9 Kasım 2013 tarihlerinde Ankara’da düzenleyeceğimiz “Hukuk Güvenliği” konulu toplantının hazırlıkları sürmektedir. Ankara’da iki gün konaklama talebinde bulunan üyelerimizin talepleri imkanlar ölçüsünde karşılanacaktır. Kesinleşen konaklama listesi Ekim ayı içinde sitemizde duyurulduğunda, lütfen bilgilerin doğruluğunu kontrol ediniz. 
devamını oku >>
KHP ikinci toplantı kitabı yayımlandı. 15/08/2013
Platformumuzun 19-20 Mayıs 2011 tarihinde Yakın Doğu Üniversitesi ile birlikte Kıbrıs’ta düzenlediği “Küreselleşen Dünyada Anayasal Demokrasi” konulu toplantı içeriği, aynı başlıkla kitap olarak yayımlanmıştır. Ağustos 2013’te üniversite yayını olarak çıkan kitap, toplantıda sunulan tüm bildirileri, yapılan yorum, değerlendirme ve konuşmaları içermektedir.
devamını oku >>
Bu site Prof. Dr. Öget Öktem Tanör'ün mali katkılarıyla hazırlanmıştır. 2013