DUYURULAR

Bildiri metni: Doç. Dr. Funda Başaran Yavaşlar 20/10/2013
Değerli meslektaşlarımız, 
8-9 Kasım 2013 tarihlerinde Ankara'da düzenleyeceğimiz "Hukuk Güvenliği" konulu toplantıda Doç. Dr. Funda Başaran Yavaşlar tarafından sunulacak bildiri metni sitemizde yayımlanmıştır. "Hukuki Güvenlik İlkesinin Bir Alt İlkesi Olarak Vergi Hukukunda Yasallık İlkesi" başlıklı bildiriyi "Toplantılar" bölümünden indirebilirsiniz. 
devamını oku >>
Konaklama Listesi 08/10/2013
Değerli meslektaşlarımız,
IV. toplantımızın katılımcı listesini (176 kişi) daha önce web sitemizde yayımlamıştık. Bugün konaklama talep eden katılımcılarımızın kalacakları otelleri gösteren listeyi de yayımlıyoruz. Her iki listenin de çok uzun olması nedeniyle, aynı sayda yayımlanması mümkün olmadı. Katılımcılar (bildiri sahipleri, yorumcular, tartışmacılar ve dinleyiciler) listesi toplantı programının altına alınmıştır. Tartışmacılar başlıklı sayfada konaklama listesi yayımlanmaktadır. Lütfen her iki listeyi de kontrol ediniz ve muhtemel yanlışlıklar için bizi uyarınız. 
devamını oku >>
Bildiri metni: Yrd. Doç. Dr. Selda Çağlar 07/10/2013
Değerli meslektaşlarımız, 
8-9 Kasım 2013 tarihlerinde Ankara'da düzenleyeceğimiz "Hukuk Güvenliği" konulu toplantıda Yrd. Doç. Dr. Selda Çağlar tarafından sunulacak bildiri metni sitemizde yayımlanmıştır. "Hukuk Devleti Açısından Hukuki Belirlilik - Hukuk Güvenliği İlişkisi" başlıklı bildiriyi "Toplantılar" bölümünden indirebilirsiniz. 
devamını oku >>
Bildiri metni: Doç. Dr. Tuğrul Katoğlu 06/10/2013
Değerli meslektaşlarımız, 
8-9 Kasım 2013 tarihlerinde Ankara'da düzenleyeceğimiz "Hukuk Güvenliği" konulu toplantıda Doç. Dr. Tuğrul Katoğlu tarafından sunulacak bildiri metni sitemizde yayımlanmıştır. "Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Bakımından Hukuki Güvenlik İlkesi" başlıklı bildiriyi "Toplantılar" bölümünden indirebilirsiniz.  
devamını oku >>
IV. Toplantı Katılımcılarının Listesi 23/09/2013
Değerli meslektaşlarımız,
 
8-9 Kasım 2013 tarihlerinde Ankara'da düzenleyeceğimiz HUKUK GÜVENLİĞİ başlıklı toplantıya katılacağınızı bildirmenizden büyük memnuniyet duyduk.
 
Platformumuzun sürekli çalışan bir sekreteryası olmadığından, katılım beyanınızı aldığımıza dair sizleri bilgilendirmemizde bazı aksaklıklar olduğunun farkındayız. Yeni açılan web sitemizin bu eksikliği gidereceğini ve iletişimimizi daha sağlıklı kılacağını ümit ediyoruz.
 
Bundan böyle toplantılarla ilgili iletişimimizi ağırlıklı olarak web sitesi üzerinden gerçekleştireceğimiz için lütfen web sitemizdeki duyuruları takip ediniz ve 2013 toplantısı kısmında "Tartışmacılar" başlığı altında verilen listeden adınızı kontrol ediniz.
 
IV. Toplantı veya genel olarak Platformumuzun faaliyetleri ile ilgili sorularınızı bize iletebilir ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Bunun için sitemizdeki formları kullanabilirsiniz.    
 
Ankara'da konaklama talebinde bulunan katılımcıların otel rezervasyonlarına ilişkin bilgiler ve kesinleşen listeler sitemizde daha sonra duyurulacaktır. 

devamını oku >>
Bu site Prof. Dr. Öget Öktem Tanör'ün mali katkılarıyla hazırlanmıştır. 2013